Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний
Тел.:
Як отримати туристичну візу до Великобританії? оформлення віз, фото на avisa.com.ua

Опубліковано на Avisa:   27.07.2023

Щоб мати можливість відвідувати Велику Британію з туристичною метою, громадянам України необхідно звернутися за візою стандартного відвідувача Standard Visitor visa.

Отримати Standard Visitor visa до Британії можливо, якщо Ваша мета візиту, відповідає опису нижче:

 • Туристична, включає – огляд визначних пам'яток, шопінг, відвідування або участь у ярмарках, фестивалях, тематичних, культурних, спортивних заходах;
 • Гостьова (відвідування родичів, друзів);
 • Волонтерство (Ви можете бути волонтером на території Британії у зареєстрованій благодійній організації строком до 30 днів);
 • проїхати через Велику Британію до іншої країни («транзитом»);
 • для певних бізнес-поїздок;
 • для здійснення вантажних перевезень з України до Британії чи навпаки;
 • взяти участь у програмі шкільного обміну;
 • пройти розважальний курс до 30 днів, наприклад курс танців;
 • навчатись на курсах англійської мови, відвідувати літні табори;
 • вступати до навчального закладу або складати іспити;
 • за медичними показаннями.

По туристичній візі до Великобританії заборонено займатися такою діяльністю:

 • Виконувати оплачувану або неоплачувану роботу в британській компанії або як індивідуальний підприємець;
 • претендувати на державні кошти (пільги);
 • жити у Великій Британії протягом тривалого періоду часу;
 • вступати до шлюбу.

Для того, щоб не зіткнутися з проблемами під час оформлення візи в Англію необхідно довести, що Ви залишите країну в кінці вашого візиту, а також надати підтвердження Вашої фінансової стабільності та здатності забезпечити себе, своїх утриманців під час поїздки до Британії (або отримати фінансування від людини, яка зможе виступити Вашим спонсором поїздки).

Вартість туристичної візи до Британії:

на 6 міс. - £100;

на 2 роки – £376;

на 5 років - £670;

на 10 років - £837.

Оформлення довгострокової візи в Британію може супроводжуватись деякими нюансами, з якими може зіткнутися кожен аплікат. Ми рекомендуємо подавати документи спочатку на 6 міс., потім на 2 роки тощо. Якщо у Вас є причини регулярного відвідування Британії Ви можете подати документи на довгострокову візу з першого разу. Нюанс полягає в тому, що Служба віз та імміграції Великобританії залишає за собою право надати дозвіл на більш короткий період, якщо вважатиме, що Ви не відповідаєте всім прийнятним критеріям оформлення довгострокової візи. У такому разі різниця консульського збору не повертається.

Після отримання туристичної візи до Великобританії українці можуть відвідувати країну протягом терміну дії візи, але максимальний строк перебування у країні – 180 днів протягом року.

Зверніть увагу, що у Вас можуть бути додаткові витрати під час оформлення візи:

 • послуги візового центру Британії приблизно 70 EUR;
 • за терміновий розгляд посольством Ваших документів – 310 EUR;
 • послуги нашої компанії Avisa, з цінами Ви можете ознайомитись у розділі «Віза до Великобританії».

Процедура оформлення туристичної візи до Англії:

 1. Зібрати повний пакет документів, зробити переклади документів англійською;
 2. Заповнити анкету на сайті уряду Британії, подати документи онлайн;
 3. Записатися на зручний день, час для подачі біометрії;
 4. Після проходження біометрії чекати на прийняття рішення посольством;
 5. Отримати паспорт із візою.

Туристична віза до Великобританії 2023, правила проходження біометрії:

На даний момент усі заявники, без винятків, які подаються на візу до Сполученого Королівства, мають проходити біометрію у Візовому центрі Британії. На даний час у Києві відкрито візовий центр Британії, який приймає біометрію. Вклеювання самої візи відбувається у Варшаві. Тобто після того, як заявник подав біометрію, у разі позитивного рішення необхідно приїхати до Варшави з паспортом або відправити його кур'єрськими службами.

Також українці через війну можуть проходити біометрію в будь-якій країні світу, де знаходиться візовий центр Британії. Наприклад, Ви можете здати біометрію в Угорщині і там отримати свій паспорт із вклеєною візою.

Перелік документів для отримання туристичної візи до Британії:

 • Закордонний паспорт. Період дії якого має бути не менше 180 днів до дати запланованої поїздки. У паспорті мають бути дві чисті сторінки для вклеювання візи.
 • Підтвердження візової історії. До списку документів можна додати старі паспорти або сторінки з попередніми візами/штампами поїздок за кордон.
 • Деталі подорожі. Немає потреби надавати заздалегідь викуплені квитки, бронювати проживання в готелі, демонструвати викуплені тури або квитки на екскурсії. Продемонструйте план своєї майбутньої поїздки, вкажіть приблизні дати подорожі, список міст та локацій, які бажаєте відвідати.
 • Підтвердження прибутків. Для посольства Британії одним із найважливіших документів є наявність доходів заявника. Ви маєте продемонструвати документи з роботи, якщо Ви найнятий працівник, або документи, що підтверджують дохід від власного бізнесу – податкові декларації, дивіденди, інше.
 • Фінансова спроможність. Другим найважливішим документом є витяг з банку. За даною випискою візовий офіцер зможе оцінити Вашу спроможність оплатити поїздку, а також повернення назад з можливістю, як і раніше, забезпечувати себе та свою сім'ю на тому ж рівні.
 • Документи, що підтверджують міцний зв'язок із батьківщиною. Ви можете подати свідоцтва про шлюб/народження дітей, що доводить Ваші сімейні зв'язки, а також підтвердження майна, бізнесу, активів, додаткового доходу.

Залежно від ситуації клієнта, список документів доповнюється. Наприклад, при оформленні англійської туристичної візи для дітей існують інші особливості у заповненні візових анкет та збору пакета документів.

Служба прикордонного контролю Великобританії досить серйозно ставиться до поїздок неповнолітніх туристів, оскільки захист прав та інтересів дітей стоїть на першому місці. Тому при зверненні за візою до Британії для дитини батьки мають подбати про надання максимально повної інформації та документів. Офіцерові, який розглядає анкету та документи дитини заборонено видавати візу, якщо заявнику молодше 18 років і немає інформації: про детальний маршрут поїздки, розміщення, харчування, хто супроводжуватиме дитину в поїздку, хто покриватиме всі витрати, хто зустрічатиме дитину в аеропорту ( у разі самостійної подорожі дитини).

Діти будь-якого віку повинні надати біометрію для отримання англійської візи. У візовий центр дитина до 18 років має прийти у супроводі дорослого.

Ціна візового збору до Британії для дітей така сама, як і для дорослих, пільг, на жаль, не існує.

Пакет документів для отримання візи до Великобританії для дитини 2023:

 • Закордонний паспорт. Зверніть увагу, що продовжені паспорти, а також паспорти батьків, в які вписані діти, не приймаються для оформлення туристичної візи до Англії;
 • Детальна інформація про подорож дитини. Обов'язково потрібно надати повні дані, куди їде дитина, з ким, яка мета візиту, де зупиниться, на який термін.
 • Довідка з місця навчання. Специфічних вимог до оформлення цієї довідки немає, навчальний заклад має вказати свою контактну інформацію, дані дитини, клас чи курс учня.
 • Фінансові документи батьків. Усі туристи, які планують поїздку до Сполученого Королівства, мають підтвердити свою платоспроможність. Спонсором поїздок дітей є батьки, які мають надати посольству документи, що підтверджують постійні доходи та витяги з банківських рахунків.
 • Нотаріальна згода на виїзд дитини. Якщо поїздка дитини планується з одним із батьків, або самостійно необхідно надати нотаріально дозвіл на виїзд дитини завірений у нотаріуса від другого з батьків чи від обох батьків.

Процес оформлення туристичної візи до Британії займає приблизно 1-1,5 місяці. При оплаті додаткового збору за терміновий розгляд Ваші документи зможуть опрацювати у посольстві за 5 робочих днів. Також враховуйте час, який піде на збір, підготовку та переклади документів.

Компанія Avisa має багаторічний досвід отримання туристичної візи до Британії для дорослих та дітей. Процес оформлення даної візи досить складний, посольство Великобританії вимогливо відноситься до наданої інформації про заявників та їх документів. Ми працюємо дистанційно, обслуговуємо клієнтів по всій Україні та тих, заявників, хто мешкає за кордоном, у нас є досвід роботи з візовими центрами Британії по всьому світу. Звертаючись до нас, Ви отримаєте професійну підтримку, оперативність у роботі та націленість на результат.

 

Рейтинг: 5 / 5 (3)

Поради

Корисно знати

Як правильно читати візу до Великобританії в 2020 році?

Віза в Англію - одна з найскладніших віз, так як посольство цієї країни дуже скрупульозно розглядає документи і дані, як ...

Віза нареченої в Великобританію

Як же багато клопоту перед майбутньою подією - весіллям, особливо якщо церемонія має відбутися в Великобританії. ...

Як отримати туристичну візу до Великобританії?

Щоб мати можливість відвідувати Велику Британію з туристичною метою, громадянам України необхідно звернутися за візою ст ...

Віза до Великобританії під час пандемії коронавируса

У зв'язку з ситуацією у світі, Україна ввела карантинні заходи по всій країні, які безпосередньо пов'язані з переміщення ...

Робота у Великобританії по туристичній візі

Далеко не секрет, що робота у Великобританії одна з найбільш високооплачуваних у світі тому люди замислюються і пробують ...

Подайте
швидку заявку

З Вами зв'яжеться наш менеджер для обговорення деталей

Введіть ім'я
Введіть номер телефону
Введіть ваше мiсто
Avisa
Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний