Актуальна інформація на червень 2022 року! Сервісні центри для здачі біометрії наразі не працюють в Україні, слідкуйте за нашим телеграм каналом, щоб бути в курсі останніх новин!
Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний
Тел.:

Що потрібно знати про візу в США в період пандемії коронавіруса оформлення віз, фото на avisa.com.ua

Опубліковано на Avisa:   24.03.2020

На даний момент Україна і світ знаходяться в складній ситуації. Карантинні заходи торкнулися всіх українців. В країні намагаються утримати поширення епідемії, а значить Україна закрита для подорожей включаючи внутрішній туризм і зовнішній.

Теж саме відбувається і з європейськими країнами в тому числі і з країнами Північної Америки. США одна з перших почала вводити карантинні заходи, тому починаючи з 14.03.2020 посольство США в Україні закрито на видачу імміграційних віз і не імміграційних віз. Всім тим, кому було призначено співбесіду прийшов лист про його скасування на невизначений термін. У той же час посольство США нагадало, що консульський збір дійсний протягом 1 року і після відновлення роботи посольством можна буде записатися заново.

Якщо у Вас склалася екстрена ситуація, яка вимагає візиту в США, Вам необхідно написати запит в посольство і прикріпити всі документи, які підтверджують терміновість.

Ті люди, які отримали візи до введення карантину, зможуть ними скористатися після врегулювання ситуації з вірусом.

Так само Сполучені штати закрили кордони з 13 березня до 13 квітня, для іноземців країн Шенгенської зони, Великобританії та Ірландії. Винятком тільки можуть бути громадяни США і жителі, які постійно проживають в США, а також:

  • Батьки неповнолітніх (до 21 років) і які не перебувають у шлюбі громадян/резидентів США;
  • Іноземний громадянин, який є чоловіком/дружиною громадянина США/резидента США;
  • Будь-який іноземець, який є рідним братом/сестрою громадянина США або постійного жителя США, за умови, що обидва не перебувають у шлюбі і молодше 21 років;
  • Будь-який іноземець, який мандрує в якості не іммігранта відповідно до неімміграційною візою C-1, D або C-1/D в якості члена екіпажу, або будь-який іноземець, який мандрує в Сполучені Штати в якості повітряного або морського екіпажу;
  • Іноземці, які перетинають США транзитом (віза C1);
  • Дипломати і члени їх сім'ї, запрошені в США для боротьби з коронавірусом;
  • Члени сімей військовослужбовців в США.

Для в'їзду в країну зараз працює 13 аеропортів, самі популярні з них: аеропорт Бостона, Чикаго, Лос Анжелеса, Майамі, Вашингтона.

По прибуттю в країну пасажири пройдуть стандартну митну перевірку, а також посилені в'їзний скринінг. Всім пасажирам повинні вимірювати температуру, уточнити про стан здоров'я, а також запросити контактну інформацію для місцевих органів охорони здоров'я. Також, всі пасажири, які прибувають, повинні будуть проходити 14-денну самоізоляцію, як запобіжний захід.

Рейтинг: 0 / 5 (0)

Подайте
швидку заявку

З Вами зв'яжеться наш менеджер для обговорення деталей

Введіть ім'я
Введіть ваше мiсто
Введіть номер телефону
Avisa
Контакти
Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний