Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний
Тел.:
Як оформити термінову візу в США? оформлення віз, фото на avisa.com.ua

Опубліковано на Avisa:   02.11.2020

Оформлення візи в США довготривалий та не простий процес. Але якщо обставини складаються таким чином, що відвідати США необхідно якомога швидше, тоді Ви можете подати заявку на терміновий запис на співбесіду в посольство США.

Термінова віза в США видається тільки в тому випадку, якщо заявник відповідає всім необхідним критеріям, які наведені нижче:

  1. Отримання медичної допомоги в США. Якщо за станом Вашого здоров'я необхідно отримати невідкладну допомогу в США або супроводжувати найближчого родича на лікування, тоді Ви можете подавати заявку на термінову співбесіду.
  2. Похорон \ смерть близького родича.
  3. Термінова бізнес поїздка. Бувають випадки, коли необхідно в терміновому порядку вирішити питання з бізнес партнером або організатори заходу (конференції \ семінару) по непередбачуваним обставинам змінили дату проведення на більш ранню.
  4. Студенти і учасники програми обміну, які не встигають приїхати в США до початку програми.

Щоб отримати дозвіл пройти співбесіду в терміновому порядку необхідно:

  • Оплатити консульський збір посольства;
  • Заповнити візову анкету DS-160;
  • Написати запит в посольство з проханням пройти термінову співбесіду, а також відправити разом з листом відскановані документи, що підтверджують необхідність невідкладної поїздки.

Приймають рішення схвалити чи ні терміновий запис на співбесіду - співробітники посольства. Ваш запит повинен бути чітким, зрозумілим, із зазначенням конкретної причини термінової поїздки в США. Список підтверджуючих документів, які необхідно відправити разом із запитом може бути різний, він буде залежати від мети поїздки в США.

Якщо заявка буде схвалена, Ви зможете прийти на співбесіду в найближчі дні. Приймати рішення видати візу чи ні буде візовий офіцер під час співбесіди спираючись, не тільки на факт термінової необхідності відвідати США, а на ситуацію в цілому.

Якщо дана заявка буде відхилена, в такому випадку Ви зможете прийти на співбесіду вибравши найближчу вільну дату в особистому кабінеті. Надіслати заявку на термінове співбесіду можливо тільки один раз.

Важливо. Поїздки в США з метою відвідати дні народження родичів \ друзів, відвідати весілля, хрестини, концерти, фестивалі, подорожі за гарячими путівками, викуплені квитки не є підставою пройти співбесіду в терміновому порядку.

Рейтинг: 0 / 5 (0)

Поради

Корисно знати

Як оформити термінову візу в США?

Оформлення візи в США довготривалий та не простий процес. Але якщо обставини складаються таким чином, що відвідати США н ...

Правила користування не імміграційною візою B1 B2

Комбінована не імміграційна віза B1 B2 призначається для короткострокових ділових і розважальних подорожей до США, а так ...

Як отримати візу в США за кордоном 2023?

З лютого 2022 року і до кінця року не працювало посольство США в Україні. У 2023 посольство відновило прийом співбесід н ...

Чи буде розіграш Green Card у 2022?

Щороку Державний департамент США проводить прийом заявок для розіграшу грін кард і 2020 рік не буде винятком. ...

Як повторно отримати візу в США без співбесіди?

Дійсно існує можливість громадянам України отримати повторно візу або оновити візу в США без співбесіди. ...

Подайте
швидку заявку

З Вами зв'яжеться наш менеджер для обговорення деталей

Введіть ім'я
Введіть ваше мiсто
Avisa
Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний