Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний
Тел.:
Популярні питання по візі B1/B2 в США оформлення віз, фото на avisa.com.ua

Опубліковано на Avisa:   19.10.2022

Сполучені Штати Америки – вважаються туристичним напрямком, мільйони туристів цілий рік подорожують країною, щоб насолодитися природою, розважитись, побачити головні пам'ятки. Чимало бізнесменів, лікарів, дослідників відвідують Штати, зустрічаються з бізнес-партнерами, відвідують різні події, пов'язані з бізнесом чи наукою. Для багатьох країн є візовий режим з Америкою, і для України, зокрема.

Віза B1/B2 в США є найбільш популярною в оформленні серед наших громадян. Люди, які вперше зіткнулися з цією процедурою, мають безліч запитань, а відповіді іноді доводиться шукати на різних джерелах в Інтернеті. У цій статті ми постаралися зібрати найчастіші питання, які нам задають клієнти щодня.

Перелік питань щодо візи в США B1-B2:

  • Віза b1-b2 видається заявникам, у яких головною метою візиту є туризм, розваги, рекреація. Наміри провідати родичів/друзів, а також поїздки ділового характеру: зустріч з партнерами, бізнес-консультації, тренінги, участь у конференціях, виставках, симпозіумах, форумах, короткострокове навчання, лікування, пологи.

  • Ціна консульського збору – 160$ за кожного апліканта. Мито у повному обсязі сплачується, у тому числі і на неповнолітніх дітей та людей похилого віку. Вартість послуг Avisa - 110 $ за дорослого, 55 $ за дитину до 14 років. Додатково Ви можете замовити консультацію перед співбесідою (за потребою) – 100$. Переглянути перелік інших послуг можна тут: https://avisa.com.ua/krainy/visa-do-us/ 

  • Через те, що в Україні фізично неможливо її оформити, є можливість подати заяву в посольство закордоном. Подумайте та оберіть країну, в якій проходитимете інтерв'ю. Заповніть анкету DS-160 на сайті: https://ceac.state.gov/ceac/, призначте дату та час візиту до консульства: https://www.ustraveldocs.com/, підготуйте пакет документів. Якщо Вам потрібна допомога в оформленні, зв'яжіться з нами за телефоном: +380975772727 у будь-який зручний спосіб.

  • Громадянам України видається тривалістю до 10 років, навіть якщо закордонний паспорт закінчується раніше. У крайніх випадках посольство може видати візу на менший період. Це рішення залежить від особистих обставин людини та її документів. Віза дає право багаторазового в'їзду з можливістю перебування 6 місяців поспіль на території Штатів, протягом одного календарного року. Однак, не слід забувати, що часові обмеження перебування в країні остаточно визначає співробітник прикордонного контролю.

  • Наразі посольство США в Україні не надає візових послуг. Візовий процес оформлення можна розпочати в Україні онлайн, підготувавши всі документи, заповнивши візову заяву DS-160, сплативши мито, але завершити процедуру можна лише за межами нашої країни, попередньо призначивши дату інтерв'ю. Перелік консульств, куди можна звернутись: https://www.ustraveldocs.com/

  • Ні, не можете. Необхідно заново звертатися до консульства, заповнювати анкету, збирати всі документи, проходити співбесіду за межами України. Список країн, куди можна звернутись: https://www.ustraveldocs.com/ 

  • Список документів може змінюватись в залежності від індивідуальної ситуації. Але є загальний список, на який можна орієнтуватися:

    • Заповнена візова анкета – DS-160;
    • Закордонний паспорт;
    • Довідка з банку, що підтверджує фінансову спроможність;
    • Довідка з місця роботи чи навчання;
    • Свідоцтво про шлюб, народження дітей;
    • Кольорова фотографія у електронному вигляді, розмір 5 на 5 см;
    • Інші підтвердження фінансів, наявність бізнесу, нерухомості, активів.
  • Найпростіший спосіб довести свої туристичні наміри візовому офіцеру - це показавши свої попередні поїздки за кордон, це незаперечний факт, що підтверджує, що Ви дійсно турист. У нашій практиці були випадки, коли туристичну візу до Штатів отримували у чистий паспорт, але відсутність візової історії не підвищує шансів на отримання позитивної відповіді від офіцера, а скоріше навпаки зменшує їх.

  • Так, звісно, ​​наші співгромадяни можуть призначити зустріч у Варшаві чи Кракові. Процедура отримання візи є стандартною, необхідно заповнити візову заяву DS-160, сплатити збір карткою в особистому кабінеті або в касі польського банку, записатися на інтерв'ю до посольства. У консульствах Польщі розмовляють українською чи російською мовами.

  • Під час гостьового візиту обов'язковим підтвердженням є запрошення від друзів чи родичів. Сторона, що запрошує може оформити виклик у довільній формі, не обов'язково завіряти його у нотаріуса. Залежно від обставин сторона, що запрошує, виступає так само спонсором заявника, і надає додаткові документи. Подальші дії залишаються колишніми, необхідно заповнити візову форму та записатися на прийом у консульство, у попередніх відповідях, є необхідні посилання, якими можна скористатися.

  • Проміжок часу, коли можна отримати рішення, залежить від вільних дат на інтерв'ю з консульським співробітником. Є країни, де найближча дата візиту в посольство — це тиждень вперед, але є країни, де найближчі дати на 2023–2024 роки. Обов'язково враховуйте цей факт і починайте планувати поїздку тільки після того, як Ви будете записані на дату інтерв'ю і знатимете остаточне рішення про Вашу візу.

  • Ні, не можна. Незважаючи на те, що між країнами діє безвізовий режим, він стосується виключно громадян та постійних резидентів цих країн. Щоб відвідувати Америку, Вам необхідно звертатися до посольства США.

  • Найближчі дати є у Польщі, Німеччині, Словаччині, Чехії, країнах Прибалтики. Пам'ятайте, що сплачений збір в одній країні не переноситься на іншу країну. Якщо Ви не знайшли потрібну Вам дату, наприклад, у Польщі, при зверненні до Німеччини необхідно сплатити суму 160$ заново. Оплати, зроблені до війни в Україні, також не переносяться в інші країни. Ви можете самостійно дізнатися тривалість очікування дат по країні, що Вас цікавить, на цьому сайті: https://travel.state.gov/content/travel/en/us-visas.html

  • Діти віком до 14 років можуть не відвідувати візове інтерв'ю. При зверненні в Україні документи дітей подавалися поштою, але оскільки посольство США в Україні не працює, батьки повинні приїхати особисто до консульства за кордоном, попередньо призначивши дату та час зустрічі та заповнивши візову анкету на дітей. Діти від 14 до 18 років повинні прийти до посольства особисто, батьки чи офіційні опікуни можуть дітей супроводжувати.

  • Якщо людина має діючу візу в США у старому проїзному документі, у такому разі існує два варіанти. Перший – подорожувати з двома закордонними паспортами: чинним та старим паспортом, в якому є актуальна віза в США. Такий варіант дозволений, за умови, що у старому закордонному паспорті збережена обкладинка, а всі сторінки та віза не пошкоджені. Обов'язково, щоб у старому та новому паспорті у Вас було однакове громадянство. Другий варіант – звернутися заново до посольства США.

  • При зміні прізвища чи імені людина зобов'язана замінити документ, що дозволяє виїзд за кордон. Ви можете попросити в паспортному столі залишити попередній закордонний паспорт зі старим прізвищем та мандрувати з ним за наявності документів, що підтверджують зміну Вашого імені або прізвища. Але Держдепартамент Сполучених Штатів Америки рекомендує отримати візу на нове прізвище/ім'я, щоб уникнути проблем при проходженні кордону.

  • Усі апліканти повинні обов'язково заповнити візову форму DS-160 онлайн на сайті консульського центру електронних заяв: https://ceac.state.gov/ceac/

    Заповнення анкети – це лише перший крок. Для внесення даних дається 90 хвилин, система автоматично виходить із заяви і, якщо Ви не зберегли дані, потрібно починати все заново. Тому якщо Ви хочете повернутися пізніше та зберегти свої напрацювання, обов'язково запам'ятайте чи запишіть номер анкети.

  • Існує думка, що участь у лотереї Грін кард може якимось чином вплинути на рішення візового офіцера. Наш багаторічний досвід говорить про інше, численні спроби виграти в лотереї ніяк не впливають на рішення офіцера при зверненні за візою. Візовий офіцер може бачити дані про цей факт і навіть спитати особисто, але це не означає, що рішення буде негативним, головне сказати правду. Тому участь у лотереї Грін Кард не впливає на отримання туристичної чи будь-якої іншої візи до США.

  • Необхідно мати візу або дозвіл на в'їзд, якщо Ви скористалися програмою U4U. Кожен пасажир повинен надати паперове або електронне підтвердження, видане офіційним органом про повний курс імунізації, схваленими вакцинами ВООЗ або департаментом США (2 дози). Після останньої дози має пройти 14 днів. Діти від 2-х до 18 років повинні мати негативний тест на Covid-19, зроблений за 24 години до поїздки.

  • Як такої стандартної процедури отримання термінової візи немає, так само не можна сплатити за терміновий розгляд. Якщо у Вас є термінова мета поїздки, один з варіантів — це подати запит до посольства США, надіславши всі підтвердження. Візовий офіцер розгляне їх та ухвалить рішення надати можливість термінового інтерв'ю чи ні.

  • У деяких випадках співробітнику консульства необхідно більше часу та інформації, щоб розглянути заяву заявника. Якщо вашу заяву візьмуть на адміністративну перевірку, вам про це повідомлять наприкінці інтерв'ю. Офіцер наголосить, які документи чи інформацію, потрібно додатково надати. Як правило, адміністративна перевірка займає від кількох днів до 180 днів.

  • Не рекомендується викуповувати квитки, готелі, тури тощо, так само не потрібно робити заздалегідь бронювання. Щоб спокійно підготуватися до поїздки, рекомендуємо починати займатися підготовкою документів за 3-6 міс., до запланованої поїздки, щоб потім спокійно вибрати квитки, готелі тощо.

  • В першу чергу необхідно повідомити посольство США будь-яким способом, який буде доступний Вам. На жаль, відновити втрачену візу буде неможливо, тому Вам потрібно буде пройти процедуру оформлення заново.

  • Ви можете подавати на візу до США після відмови навіть наступного дня. Головне після відмови у візі розібратися, чому візовий офіцер прийняв таке рішення. Проаналізуйте, чи все правильно було заповнено, можливо, Ви не сказали/забули або приховали інформацію про щось? Можливо, Ви сильно рознервувалися і не змогли чітко відповісти на всі питання офіцера. Або консулу здалося, що у Вас недостатньо прив'язки до країни проживання.

  • Ваші шанси може оцінити фахівець, який роками працює у візовій тематиці та розуміє всі вимоги посольства. Щоб визначити шанси необхідно дізнатися про фінансове становище заявника, його прив'язку до країни проживання, доходи, поїздки за кордон, та інші нюанси, які можуть виникнути виходячи з конкретної ситуації людини. У нашій компанії Avisa працюють візові фахівці більше 10 років, тому запрошуємо отримати консультацію наших співробітників за телефоном +380975772727.

  • Як правило, ця відмова має на увазі не достатню прив'язку до країни проживання апліканта або у візового офіцера під час бесіди з людиною з'явилися підозри про його імміграційні наміри. Відмова за цією статтею не закриває заявнику назавжди в'їзд до країни, необхідно проаналізувати ситуацію, виправити помилки, які були допущені.

  • Справа в тому, що кожен випадок індивідуальний і потрібно оцінювати ситуацію людини повністю, а не лише за наявністю родичів. Важливо, щоб родичі, які мешкають у Сполучених Штатах, мали легальний статус і не були порушниками законодавства.

  • Якщо чоловік призовного віку не має права виїжджати за кордон, на жаль, він не зможе оформити візу, оскільки посольство США в Україні не працює. Якщо чоловік має право виїжджати за кордон не порушуючи закон України, він може зайнятися цим питанням. Так само ті чоловіки, які на даний момент проживають на території Європи, Азії тощо мають право звернутися за візою до США за місцем проживання або в будь-якій зручній для них країні.

  • Якщо Ваша заява буде схвалена, Ваш паспорт заберуть на період від 2-х до 5 робочих днів. Ви зможете отримати свій паспорт назад кур'єром або у відділенні служби доставки. За негативного рішення всі документи повертаються відразу, після розмови з офіцером.

  • Так, будь-яка людина, маючи доручення від Вас, зможе забрати паспорт. Для цього потрібно їй передати:

    • оригінал довіреності написане Вами від руки;
    • оригінал та копія документа, що підтверджує особу Вашого представника;
    • копія закордонного паспорта заявника;
    • appointment confirmation

У цій статті ми зібрали найпопулярніші запитання від клієнтів. Ми намагалися в повному обсязі відповісти на всі питання та сподіваємось, що Вам ця стаття буде корисною.

Якщо Ви знайшли відповідь на своє питання та вважаєте, що ми були корисні, Ви можете віддячити нам підтримавши Збройні сили України. Будь ласка, надішліть скрін оплати на наш Viber/Telegram, +380975772727, щоб ми були в курсі, що ця стаття приносить користь як цивільному населенню, так і ЗСУ.

Спеціальний рахунок для збирання коштів на підтримку Збройних сил України, відкритий Національним банком. Переказати гроші можуть міжнародні партнери та донори, український бізнес та громадяни. Відправити кошти можна у доларах США, євро, британських фунтах та українській гривні.

Для зарахування коштів у національній валюті:

Банк: Національний банк України

МФО 300001

Рахунок № UA843000010000000047330992708

Код ЄДРПОУ 00032106

Національний банк України

Рейтинг: 5 / 5 (1)

Поради

Корисно знати

Віза в США для няні 2021

Процес отримання неімміграційної візи в США завжди був складним. Необхідно знати всі тонкощі і нюанси, особливо якщо це ...

Як оформити термінову візу в США?

Оформлення візи в США довготривалий та не простий процес. Але якщо обставини складаються таким чином, що відвідати США н ...

Коли посольство США відновить видачу туристичних віз?

Карантин у всьому світі змінив плани багатьох людей. Туристи моніторять інформацію і сподіваються, що туристичний сезон ...

Що потрібно знати про візу в США в період пандемії коронавіруса

На даний момент Україна і світ знаходяться в складній ситуації. Карантинні заходи торкнулися всіх українців. В країні на ...

Віза для членів екіпажів в США

Віза С1D в США - призначена для членів екіпажів морських або повітряних суден, що знаходяться в США або які перетинають ...

Подайте
швидку заявку

З Вами зв'яжеться наш менеджер для обговорення деталей

Введіть ім'я
Введіть номер телефону
Введіть ваше мiсто
Avisa
Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний