Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний
Тел.:
Віза нареченої в Великобританію оформлення віз, фото на avisa.com.ua

Опубліковано на Avisa:   21.09.2020

Як же багато клопоту перед майбутньою подією - весіллям, особливо якщо церемонія має відбутися в Великобританії. Одним з найважливіших питань, яким задаються майбутнє подружжя це питання про візові формальності. В першу чергу парі необхідно визначитися на яку категорію візи подавати документи, адже є дві категорії віз за якими дозволено зареєструвати шлюб в Великобританії:

 1. Весільна віза в Англію (Marriage Visitor visa) - призначена для тих, хто хоче зареєструвати шлюб на території Великобританії, але не планує відразу ж іммігрувати в країну. Більш детально про цю візу Ви можете прочитати за посиланням: Як отримати весільну візу для реєстрації шлюбу у Великобританії?
 2. Віза нареченої у Великобританію - призначена для реєстрації шлюбу на території Великобританії, з подальшим проживанням спільно в країні.

Для того щоб мати можливість подати документи на візу нареченої \ нареченого необхідно майбутньому подружжю довести, що:

 • Обом виповнилося 18 років;
 • Один з партнерів є громадянином Великобританії або має постійний вид н проживання;
 • Партнери мають намір зареєструвати шлюб протягом найближчих шести місяців і після реєстрації шлюбу проживати спільно в Великобританії на постійній основі.
 • Обидва не перебувають у шлюбі;
 • У обох або у одного з партнерів є постійний дохід для утримання майбутньої сім'ї;
 • Заявник на візу нареченої \ нареченого володіє англійською мовою не нижче рівня A1 за загальноєвропейською схемою CEFR.

Дана віза відкривається на 6 місяців для реєстрації шлюбу. По візі нареченої працювати, вчитися - заборонено. Після церемонії заявник повинен подати документи на візу дружини вже на території Великобританії, яка в свою чергу видається на 2,5 років. Віза дружини дозволяє жити і працювати на території Великобританії протягом усього терміну дії візи, по закінченню терміну віза знову продовжується.

Консульський збір посольства за візу нареченої становить - 1556 фунтів, розгляд документів посольством триває до 3-х місяців.

Список необхідних документів для подачі на візу нареченої:

 • Документи підтверджують намір укласти шлюб у Великобританії (заброньований готель або ресторан, оплачені обручки, лист з церкви про вінчання і т. Д.);
 • Фінансові документи від майбутнього чоловіка \ дружини, які підтвердять здатність забезпечити сім'ю на території Британії;
 • Копія договору оренди квартири або сертифікат права власності в Великобританії, де Ви і Ваш наречений \ наречена плануєте проживати після укладення шлюбу;
 • Доказ відносин (листування, телефонні дзвінки, спільні фотографії і т. Д.);
 • Сертифікат від заявника, що підтверджує знання англійської мови не нижче рівня A1;
 • Результати тести на туберкульоз від заявника;
 • Документи про розлучення (якщо хто-небудь з пари був раніше одружений);
 • Свідоцтва про народження дітей до 18-ти років (якщо хто-небудь з пари має дітей).

Оформити візу нареченої в Англію власними силами - це складний шлях. Необхідно дуже уважно поставитися до списку документів, адже в залежності від ситуації людини список може збільшитися в 2-3 рази. Потрібно врахувати всі нюанси, а також продумати все до дрібниць. Наші професіонали допоможуть Вам в цьому не простому процесі-головне довіритись нам!

Рейтинг: 0 / 5 (0)

Поради

Корисно знати

Яка ймовірність отримати відмову при оформленні візи до Великобританії?

Питання отримання візи до Великобританії без відмов завжди є і буде актуальним. В першу чергу потрібно дізнатися... ...

Як отримати візу до Великобританії українцям за програмою спонсорства 2022?

Нова програма The Ukraine Sponsorship Scheme (Homes for Ukraine) дозволить приїхати всім охочим українцям. ...

Як отримати туристичну візу до Великобританії?

Щоб мати можливість відвідувати Велику Британію з туристичною метою, громадянам України необхідно звернутися за візою ст ...

Як отримати сімейну візу до Великої Британії українцям під час війни 2022?

Якщо Ви громадянин України та маєте родичів у Великій Британії Ви можете подати онлайн заявку на візу за спрощеною схемо ...

Віза до Великобританії під час пандемії коронавируса

У зв'язку з ситуацією у світі, Україна ввела карантинні заходи по всій країні, які безпосередньо пов'язані з переміщення ...

Подайте
швидку заявку

З Вами зв'яжеться наш менеджер для обговорення деталей

Введіть ім'я
Введіть ваше мiсто
Avisa
Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний