Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний
Тел.:
Віза нареченої в Великобританію оформлення віз, фото на avisa.com.ua

Опубліковано на Avisa:   21.09.2020

Як же багато клопоту перед майбутньою подією - весіллям, особливо якщо церемонія має відбутися в Великобританії. Одним з найважливіших питань, яким задаються майбутнє подружжя це питання про візові формальності. В першу чергу парі необхідно визначитися на яку категорію візи подавати документи, адже є дві категорії віз за якими дозволено зареєструвати шлюб в Великобританії:

 1. Весільна віза в Англію (Marriage Visitor visa) - призначена для тих, хто хоче зареєструвати шлюб на території Великобританії, але не планує відразу ж іммігрувати в країну. Більш детально про цю візу Ви можете прочитати за посиланням: Як отримати весільну візу для реєстрації шлюбу у Великобританії?
 2. Віза нареченої у Великобританію - призначена для реєстрації шлюбу на території Великобританії, з подальшим проживанням спільно в країні.

Для того щоб мати можливість подати документи на візу нареченої \ нареченого необхідно майбутньому подружжю довести, що:

 • Обом виповнилося 18 років;
 • Один з партнерів є громадянином Великобританії або має постійний вид н проживання;
 • Партнери мають намір зареєструвати шлюб протягом найближчих шести місяців і після реєстрації шлюбу проживати спільно в Великобританії на постійній основі.
 • Обидва не перебувають у шлюбі;
 • У обох або у одного з партнерів є постійний дохід для утримання майбутньої сім'ї;
 • Заявник на візу нареченої \ нареченого володіє англійською мовою не нижче рівня A1 за загальноєвропейською схемою CEFR.

Дана віза відкривається на 6 місяців для реєстрації шлюбу. По візі нареченої працювати, вчитися - заборонено. Після церемонії заявник повинен подати документи на візу дружини вже на території Великобританії, яка в свою чергу видається на 2,5 років. Віза дружини дозволяє жити і працювати на території Великобританії протягом усього терміну дії візи, по закінченню терміну віза знову продовжується.

Консульський збір посольства за візу нареченої становить - 1556 фунтів, розгляд документів посольством триває до 3-х місяців.

Список необхідних документів для подачі на візу нареченої:

 • Документи підтверджують намір укласти шлюб у Великобританії (заброньований готель або ресторан, оплачені обручки, лист з церкви про вінчання і т. Д.);
 • Фінансові документи від майбутнього чоловіка \ дружини, які підтвердять здатність забезпечити сім'ю на території Британії;
 • Копія договору оренди квартири або сертифікат права власності в Великобританії, де Ви і Ваш наречений \ наречена плануєте проживати після укладення шлюбу;
 • Доказ відносин (листування, телефонні дзвінки, спільні фотографії і т. Д.);
 • Сертифікат від заявника, що підтверджує знання англійської мови не нижче рівня A1;
 • Результати тести на туберкульоз від заявника;
 • Документи про розлучення (якщо хто-небудь з пари був раніше одружений);
 • Свідоцтва про народження дітей до 18-ти років (якщо хто-небудь з пари має дітей).

Оформити візу нареченої в Англію власними силами - це складний шлях. Необхідно дуже уважно поставитися до списку документів, адже в залежності від ситуації людини список може збільшитися в 2-3 рази. Потрібно врахувати всі нюанси, а також продумати все до дрібниць. Наші професіонали допоможуть Вам в цьому не простому процесі-головне довіритись нам!

Рейтинг: 0 / 5 (0)

Поради

Корисно знати

Як отримати візу до Великобританії українцям за програмою спонсорства 2022?

Нова програма The Ukraine Sponsorship Scheme (Homes for Ukraine) дозволить приїхати всім охочим українцям. ...

Робота у Великобританії по туристичній візі

Далеко не секрет, що робота у Великобританії одна з найбільш високооплачуваних у світі тому люди замислюються і пробують ...

Як отримати візу до Британії у 2024?

Підготовка до майбутньої поїздки до Сполученого Королівства у новому році включає важливий етап – успішне оформлення віз ...

Правила в'їзду до Великобританії

Перед тим як планувати поїздку до Британії, Вам необхідно звернути увагу на такі пункти як: ...

Яка ймовірність отримати відмову при оформленні візи до Великобританії?

Питання отримання візи до Великобританії без відмов завжди є і буде актуальним. В першу чергу потрібно дізнатися... ...

Подайте
швидку заявку

З Вами зв'яжеться наш менеджер для обговорення деталей

Введіть ім'я
Введіть номер телефону
Введіть ваше мiсто
Avisa
Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний