Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний
Тел.:
Відновлення роботи Візового центру Великої Британії в м. Києві оформлення віз, фото на avisa.com.ua

Опубліковано на Avisa:   08.06.2020

Поступово в Україні і в інших країнах світу слабшають карантинні заходи. Але, на жаль, коронавірус нікуди не подівся, і ситуація, що склалася вносить корективи в процес отримання віз і проходження кордонів. Можливо, ці зміни будуть тимчасовими, або будуть до тих пір, поки не винайдуть вакцину.

Починаючи з 1.06.2020 року Візовий центр Великобританії в м. Києві та Візова імміграційна служба Великобританії поступово відновлюють роботу. Bже відкриті записи на червень на подачу документів і здачу біометричних даних.

Якщо Ви подали свої документи до карантину і ще не отримали результату чекайте відповіді від Візової імміграційної служби Великобританії або від Візового центру Великої Британії на електронну пошту, яку Ви вказували в анкеті.

Тепер, щоб увійти до Візового центру Великої Британії необхідно обов'язково одягати маску і дотримуватися дистанції 2 метри.

Починаючи з 8.06.2020 будуть введені нові правила в'їзду до Великобританії через коронавірус. Дані правила поширюються для тих, хто постійно проживає у Великобританії і для тимчасових відвідувачів, тобто для людей, які будуть в’їжджати в країну з метою туризму, бізнесу, навчання, гостьового візиту. Правила вводяться для того, щоб знизити швидкість передачі інфекції, а також запобігти другій хвилі захворювань в Великобританії.

Отже, нижче наведені нові правила:

 • Незабаром буде створена онлайн форма, яку необхідно обов'язково заповнити перед поїздкою до Британії, в дану форму обов'язково потрібно вказати деталі Вашого маршруту, Ваші контактні дані, деталі Вашого місця проживання на час самоізоляції, заповнену форму необхідно буде показати при проходженні кордону;
 • рекомендується встановити на телефон додаток NHS Covid-19 за допомогою якого уряд Великобританії буде відстежувати контакти.
 • Якщо Ви відмовитеся надати дані або від самоізоляції Вам випишуть штраф або можуть не впустити в країну. Уповноважені органи будуть використовувати інформацію, щоб зв'язатися з Вами, в разі якщо у Вас або у пасажира, який летів з Вами виявлена ​​коронавірусна інфекція, а також для контролю Вашої самоізоляції.
 • Якщо Ви відчуваєте перед поїздкою до Великобританії симптоми ГРВІ, будь ласка скасуйте свою поїздку.
 • Якщо Вам стало погано на борту літака, в автобусі, поїзді, який їде до Великобританії, проінформуйте працівників транспортного засобу про це негайно, щоб вони могли повідомити працівників аеропорту або станції, які в свою чергу повідомлять, що робити далі.

По прибуттю до Великобританії необхідно прямувати в місце самоізоляції. Вас можуть зустріти друзі або родичі в аеропорту або на станції і довести до місця проживання. Ви можете скористатися громадським транспортом, якщо у Вас немає іншого вибору, але їхати в ньому необхідно обов'язково в масці і дотримуватися соціальної дистанції.

Ви можете залишити місце 14-ти денної самоізоляції тільки в крайніх випадках:

 • Вам потрібне термінове медикаментозне лікування;
 • Ви потребуєте підтримки соціальних служб;
 • Вам потрібні продукти харчування і ліки, які Ви не можете доставити або у Вас немає друзів \ родичів, які можуть допомогти Вам їх привезти;
 • Ви йдете на похорони близького родича;
 • Через непередбачені обставини: пожежа в будівлі і т. д.

Під час самоізоляції до Вас не можуть приходити в гості родичі чи друзі, але в разі необхідності візити дозволяються.

Якщо Ви будете проживати у родичів або друзів, дотримуйтесь самоізоляцію в окремій кімнаті і мінімізуйте контакти з жителями квартири \ будинку.

Якщо Ви зупинитеся в готелі, в перші 14 днів Ви не маєте право користуватися: ресторанами, барами, оздоровчими сервісами, спортклубом.

Якщо Ви не знайшли місце для самоізоляції проінформуйте про це прикордонникам по прибуттю, і вони наддадуть Вам варіанти місця проживання.

По закінченню 14-ти днів у разі відсутності симптомів коронавіруса Ви можете припинити самоізоляцію, але повинні дотримуватися правил по дотриманню дистанції, а також маску необхідно буде носити постійно.

Є так само категорії людей, яким не потрібно буде слідувати цим правилам:

 • Автоперевізники (пасажирського, вантажного транспорту);
 • Люди, які подорожують транзитом через Великобританію, але яким не потрібно залишати повітряну зону і не потрібно проходити прикордонний контроль;
 • Люди, які приїжджають до Британії на лікування;
 • Працівники, які займаються невідкладною роботою в таких сферах як медицина, енергетика, технічні напрями і т. д.
 • Моряки, пілоти.
 • Сезонні сільськогосподарські робітники, які самоізолюється за місцем роботи.
 • Будь-який, хто виїжджає із загальної туристичної зони, яка охоплює Ірландію, Нормандські острови і острів Мен.

Ми вибрали найбільш популярні категорії, але на цьому список не закінчується, тому якщо у Вас є питання, зверніться на інформаційний веб-сайт державного сектора Сполученого Королівства.

Наша компанія моніторить інформацію кожен день, тому стежте за новинами на нашому сайті.

Рейтинг: 5 / 5 (1)

Поради

Корисно знати

Як надіслати паспорт у візовий центр Великої Британії?

Коли ви подаєте заявку на візу в Британію у Києві, вам потрібно буде завершити процес вклеювання візи у Варшаві. ...

Віза до Великобританії для водія-міжнародника

Українські водії - міжнародники все частіше і частіше транспортують вантажі по країнах Шенгенської зони і країнах ЄС. ...

Як правильно читати візу до Великобританії в 2020 році?

Віза в Англію - одна з найскладніших віз, так як посольство цієї країни дуже скрупульозно розглядає документи і дані, як ...

Віза нареченої в Великобританію

Як же багато клопоту перед майбутньою подією - весіллям, особливо якщо церемонія має відбутися в Великобританії. ...

Як зараз отримати візу до Великобританії?

Карантин, закриті кордони не сприяли тому, щоб люди подорожували як раніше. Великобританія одна з перших країн, яка відк ...

Подайте
швидку заявку

З Вами зв'яжеться наш менеджер для обговорення деталей

Введіть ім'я
Введіть номер телефону
Введіть ваше мiсто
Avisa
Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний