Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний
Тел.:
Відновлення роботи Візового центру Великої Британії в м. Києві оформлення віз, фото на avisa.com.ua

Опубліковано на Avisa:   08.06.2020

Поступово в Україні і в інших країнах світу слабшають карантинні заходи. Але, на жаль, коронавірус нікуди не подівся, і ситуація, що склалася вносить корективи в процес отримання віз і проходження кордонів. Можливо, ці зміни будуть тимчасовими, або будуть до тих пір, поки не винайдуть вакцину.

Починаючи з 1.06.2020 року Візовий центр Великобританії в м. Києві та Візова імміграційна служба Великобританії поступово відновлюють роботу. Bже відкриті записи на червень на подачу документів і здачу біометричних даних.

Якщо Ви подали свої документи до карантину і ще не отримали результату чекайте відповіді від Візової імміграційної служби Великобританії або від Візового центру Великої Британії на електронну пошту, яку Ви вказували в анкеті.

Тепер, щоб увійти до Візового центру Великої Британії необхідно обов'язково одягати маску і дотримуватися дистанції 2 метри.

Починаючи з 8.06.2020 будуть введені нові правила в'їзду до Великобританії через коронавірус. Дані правила поширюються для тих, хто постійно проживає у Великобританії і для тимчасових відвідувачів, тобто для людей, які будуть в’їжджати в країну з метою туризму, бізнесу, навчання, гостьового візиту. Правила вводяться для того, щоб знизити швидкість передачі інфекції, а також запобігти другій хвилі захворювань в Великобританії.

Отже, нижче наведені нові правила:

 • Незабаром буде створена онлайн форма, яку необхідно обов'язково заповнити перед поїздкою до Британії, в дану форму обов'язково потрібно вказати деталі Вашого маршруту, Ваші контактні дані, деталі Вашого місця проживання на час самоізоляції, заповнену форму необхідно буде показати при проходженні кордону;
 • рекомендується встановити на телефон додаток NHS Covid-19 за допомогою якого уряд Великобританії буде відстежувати контакти.
 • Якщо Ви відмовитеся надати дані або від самоізоляції Вам випишуть штраф або можуть не впустити в країну. Уповноважені органи будуть використовувати інформацію, щоб зв'язатися з Вами, в разі якщо у Вас або у пасажира, який летів з Вами виявлена ​​коронавірусна інфекція, а також для контролю Вашої самоізоляції.
 • Якщо Ви відчуваєте перед поїздкою до Великобританії симптоми ГРВІ, будь ласка скасуйте свою поїздку.
 • Якщо Вам стало погано на борту літака, в автобусі, поїзді, який їде до Великобританії, проінформуйте працівників транспортного засобу про це негайно, щоб вони могли повідомити працівників аеропорту або станції, які в свою чергу повідомлять, що робити далі.

По прибуттю до Великобританії необхідно прямувати в місце самоізоляції. Вас можуть зустріти друзі або родичі в аеропорту або на станції і довести до місця проживання. Ви можете скористатися громадським транспортом, якщо у Вас немає іншого вибору, але їхати в ньому необхідно обов'язково в масці і дотримуватися соціальної дистанції.

Ви можете залишити місце 14-ти денної самоізоляції тільки в крайніх випадках:

 • Вам потрібне термінове медикаментозне лікування;
 • Ви потребуєте підтримки соціальних служб;
 • Вам потрібні продукти харчування і ліки, які Ви не можете доставити або у Вас немає друзів \ родичів, які можуть допомогти Вам їх привезти;
 • Ви йдете на похорони близького родича;
 • Через непередбачені обставини: пожежа в будівлі і т. д.

Під час самоізоляції до Вас не можуть приходити в гості родичі чи друзі, але в разі необхідності візити дозволяються.

Якщо Ви будете проживати у родичів або друзів, дотримуйтесь самоізоляцію в окремій кімнаті і мінімізуйте контакти з жителями квартири \ будинку.

Якщо Ви зупинитеся в готелі, в перші 14 днів Ви не маєте право користуватися: ресторанами, барами, оздоровчими сервісами, спортклубом.

Якщо Ви не знайшли місце для самоізоляції проінформуйте про це прикордонникам по прибуттю, і вони наддадуть Вам варіанти місця проживання.

По закінченню 14-ти днів у разі відсутності симптомів коронавіруса Ви можете припинити самоізоляцію, але повинні дотримуватися правил по дотриманню дистанції, а також маску необхідно буде носити постійно.

Є так само категорії людей, яким не потрібно буде слідувати цим правилам:

 • Автоперевізники (пасажирського, вантажного транспорту);
 • Люди, які подорожують транзитом через Великобританію, але яким не потрібно залишати повітряну зону і не потрібно проходити прикордонний контроль;
 • Люди, які приїжджають до Британії на лікування;
 • Працівники, які займаються невідкладною роботою в таких сферах як медицина, енергетика, технічні напрями і т. д.
 • Моряки, пілоти.
 • Сезонні сільськогосподарські робітники, які самоізолюється за місцем роботи.
 • Будь-який, хто виїжджає із загальної туристичної зони, яка охоплює Ірландію, Нормандські острови і острів Мен.

Ми вибрали найбільш популярні категорії, але на цьому список не закінчується, тому якщо у Вас є питання, зверніться на інформаційний веб-сайт державного сектора Сполученого Королівства.

Наша компанія моніторить інформацію кожен день, тому стежте за новинами на нашому сайті.

Рейтинг: 5 / 5 (1)

Поради

Корисно знати

Як отримати візу до Великобританії українцям за програмою спонсорства 2022?

Нова програма The Ukraine Sponsorship Scheme (Homes for Ukraine) дозволить приїхати всім охочим українцям. ...

Як отримати паспорт з готовою візою з Візового Центру Великобританії?

Коли головні етапи завершені (заповнена анкета, є запис на подачу, документи завантажені в особистий кабінет) кожна люди ...

Що потрібно знати перед подачею на візу до Великобританії?

Починаючи з 2019 року уряд Великобританії в особі UK Visas and Immigration впровадив нову процедуру подачі документів на ...

Перелік документів для отримання візи до Великобританії.

Ви плануєте відвідати Великобританію з метою подорожі, побачитися з родичами або друзями, зустрітися з діловими партнера ...

Як отримати туристичну візу до Великобританії?

Щоб мати можливість відвідувати Велику Британію з туристичною метою, громадянам України необхідно звернутися за візою ст ...

Подайте
швидку заявку

З Вами зв'яжеться наш менеджер для обговорення деталей

Введіть ім'я
Введіть ваше мiсто
Avisa
Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний