Ми використовуємо Google Analytics та збираємо дані для поліпшення роботи веб-сайту. Продовжуючи використання сайту, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності
Більшість претендентів на не імміграційну візу до США повинні пройти співбесіду з консульським офіцером, під час якого необхідно документально підтвердити свою абсолютну відповідність усім критеріям надання певної категорії візи згідно із Законом про імміграцію та громадянство США. Як правило, коли заявника запрошують на співбесіду, консульський офіцер вивчає його паспорт і візову заяву. Якщо консульський офіцер вважає, що певний документ є інформативним (наприклад, лист особи, яка запрошує Вас до США), він може попросити Вас надати його. Відповідно, готуючись до співбесіди, заявнику доцільно скомпонувати весь пакет документів, які може вимагати консульський офіцер. Проте немає жодної потреби брати з собою на співбесіду величезний стос усіх наявних у Вас документів і демонструвати його всім співробітникам посольства. Це лише переконає в тому, що Вам життєво необхідна віза до США, тоді як Ви просто хочете подорожувати країною, в якій ще не були. У противному випадку заявникові можуть відмовити у видачі візи на підставі розділу 221(g) Закону про імміграцію та громадянство США.Уникнути таку прикрість Вам допоможуть компетентні та досвідчені візові менеджери нашої компанії.
Крім того, відповідно до розділу 214 (b) Закону про імміграцію та громадянство США, кожен заявник розглядається як потенційний іммігрант. Аби здолати цю правову презумпцію Ви повинні переконати консульського офіцера, який приймає остаточне рішення щодо надання візи або відмови в її видачі, що Ви неодмінно залишите територію США до закінчення періоду дійсності візи. Для цього заявникові необхідно надати під час співбесіди відповідні документи (у тому числі докази тісних зв’язків заявника з країною його проживання). Крім того, не варто козиряти своїми знаннями англійської мови. Ви їдете до США з туристичною метою, тому й слід засвідчити рівень володіння англійською, що є достатнім для повсякденного спілкування, зокрема, якщо Ви плануєте індивідуальну подорож до цієї країни, а не тур у складі групи.
Важливим фактором успішного проходження співбесіди в посольстві чи консульстві США та отримання візи є спокій та впевненість, з якими претендент відповідає на всі питання консульського офіцера. На кону лише Ваша туристична подорож до США, а не питання життя та смерті, тому занадто знервованим претендентам на візу до США слід заспокоїтися (можливо, варто навіть скористатися такими седативними препаратами як екстракт валеріани) та налаштуватися на впевнене та невимушене спілкування з візовим офіцером. Але намагання жартувати зі співробітником посольства, позірна розв’язність, вульгарний макіяж і занадто відвертий одяг, навряд чи, налаштують його на позитивний розгляд Вашої візової заявки. Клієнти нашої компанії отримують приємний бонус від наших експертів – психологічне налаштування до співбесіди, що є додатковим ключем до Вашого успіху.
На жаль, випадки відмови у видачі візи посольством або консульством США не є поодинокими ...
Поговоримо сьогодні про правила в’їзду в Сполучені Штати Америки по візі B1B2 ...
З Вами зв'яжеться наш менеджер для обговорення деталей