Актуальна інформація на червень 2022 року! Сервісні центри для здачі біометрії наразі не працюють в Україні, слідкуйте за нашим телеграм каналом, щоб бути в курсі останніх новин!
Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний
Тел.:

Як визначити компанію-“пастку” з оформлення документів? оформлення віз, фото на avisa.com.ua

Опубліковано на Avisa:   22.08.2019

Компанія, що цінує свою репутацію та має величезний досвід оформлення документів, необхідних для отримання візи до США, Канади чи Великої Британії, ніколи не запропонує Вам:

  •  Візу “під ключ”;
  •  Гарантію отримання візи навіть за грубі гроші;
  •  Зробити фіктивні довідки;
  •  Проставити відмітки в паспорті про перетин кордонів;
  •  Мінімальну ціну на ринку.

А тепер давайте розглянемо подібні “пропозиції” детальніше. Подання документів на візу до США, Канади чи Великої Британії – це надзвичайно відповідальне й не дуже легке завдання для пересічної людини. Заявник повинен розуміти, що кожне подання документів до посольства фіксується за Вами на все життя, так, на все життя (Ви ж не думали, що відбитки пальців Ви здаєте просто так). Якщо Ви сумніваєтеся в правильності  формування пакету документів самостійно, Вам можуть допомогти різноманітні агенції, консультаційні та візові центри, що надають широкий спектр послуг.

У більшості випадків заявник не зовсім розуміє, яку компанію варто обрати, аби ймовірність отримання візи була найвищою, а гонорар за її послуги був при цьому низьким. І тут не варто гнатися за найнижчою ціною, оскільки подібні компанії – це здебільшого звичайні конвеєри зі збору грошей, а ймовірність отримання якісної послуги, візи та ставлення як до клієнта в такій компанії буде незначною, та й найвища ціна не є показником!

Для початку Вам необхідно обдзвонити 2-4 агенції, а також ознайомитися з їхніми послугами на сайті та відгуками їхніх клієнтів. Для більшої об’єктивності бажано зробити це на незалежних ресурсах, а не власних сайтах таких компаній.

Проте, навіть після цього не варто поспішати з вибором варіанту що Вам сподобався, оскільки слід розібратися з тим, що ця компанія Вам рекомендує. А це – найважливіший момент у прийнятті Вами рішення та Ваших подальших дій. Скориставшись послугами компанії, що пропонує візи “під ключ”, із фіктивними довідками чи відмітками в паспорті, варто бути готовими до заборони на в’їзд до США, Канади чи Великої Британії на 10 років. Причому ця заборона стосуватиметься не тільки країни, до посольства якої Ви подаєте візову заявку, але також  і низки інших країн. Тоді з України Ви зможете поїхати хіба що до Туреччини, Єгипту та деяких інших країн, між якими та Україною діє безвізовий режим.

Із таким же успіхом можна звернутися до компанії, що гарантує виграш під час гри в гральні автомати. А якщо серьйозно, то жодна агенція не має впливу або повноважень надання візи тому чи іншому громадянину України. Рішення про схвалення візи, що дає право на в’їзд на територію США, Канади чи Великої Британії приймається безпосередньо консулом, і жодні обіцянки “гарантії” не перетинаються з рішенням консула. Тобто це чергова пастка для довірливих громадян України.

Доброчесна агенція може лише проконсультувати Вас стосовно правильності заповнення візової анкети та формування пакету документів, доцільності подання документів до посольства – із запрошенням від громадянина відповідної держави чи без нього, із бізнес метою чи туристичною, виконає для Вас переклад усіх необхідних документів і т.і. Найвибагливіші клієнти можуть розраховувати на те, що агенція виконає всю роботу за них, проте справжні довідки з банку та місця роботи їм усе одно доведеться надати.

Звертайтеся лише до перевірених компаній та не потрапляйте до привабливих пасток шахраїв.

Рейтинг: 0 / 5 (0)

Подайте
швидку заявку

З Вами зв'яжеться наш менеджер для обговорення деталей

Введіть ім'я
Введіть ваше мiсто
Введіть номер телефону
Avisa
Контакти
Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний