Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний
Тел.:
Як зараз отримати візу до Великобританії? оформлення віз, фото на avisa.com.ua

Опубліковано на Avisa:   28.07.2021

Карантин, закриті кордони не сприяли тому, щоб люди подорожували як раніше. Великобританія одна з перших країн, яка відкрила кордони для українців і відновила роботу візового центру Великобританії в Києві.

Часте питання від наших клієнтів це: чи можна отримати візу до Великобританії 2021?

Наша компанія Avisa може з упевненістю сказати - так, отримати зараз візу до Великобританії можливо.

Щоб оформити візу в Англію необхідно визначитися з категорією візи. Категорія візи буде залежати від Вашої мети поїздки до Британії.

Існує такі категорії віз до Британії:

 • Standard visitor visa до Великобританії - або, іншими словами, віза відвідувача до Великобританії. Вам потрібно обрати дану категорію візи, якщо Ви плануєте відвідати країну з метою: туризму, бізнесу, відвідування родичів / друзів, навчання до 6 міс, перевезення вантажів до Великобританії.
 • Студентська віза в Великобританію (Student visa, Tier 4 (General) student visa) - призначена для того, щоб довгостроково навчатися у Великобританії в школі, коледжі або університеті.
 • Дитяча студентська віза до Великобританії (Child Student visa) видається для навчання в школі Великобританії дітям від 4-х до 17 років.
 • Короткострокова студентська віза до Великобританії (Short-term study visa) - потрібна якщо Ваша мета поїздки до Британії - це вивчення англійської мови терміном від 6 до 11 місяців.
 • Весільна віза в Англію (Marriage Visitor visa) - віза для укладення шлюбу на території Великобританії. Іммігрувати по даній візі до Британії не можна.
 • Студентська віза для батьків до Великобританії (Parent of a Child Student visa) - якщо Ваша дитина, віком від 4-х до 17 років має дитячу студентську візу до Великобританії, Ви як офіційний опікун можете її супроводжувати маючи студентську візу для батьків.
 • Транзитна віза в Великобританію та інші.

Які потрібні документи для поїздки в Англію?

Ключовим моментом в процесі оформлення візи в Англію це збір пакету документів.

Список документів формується в залежності від мети поїздки та типу візи. Наприклад, документи для візи відвідувача і студентської візи будуть відрізнятися, але все ж є документи, які необхідно буде надати в будь-якому випадку в незалежності від типу візи:

 1. Закордонний паспорт;
 2. Документи, підтверджуючі фінансування поїздки. При оформленні візи до Великобританії, байдуже якої категорії, Вам або Вашому спонсору необхідно буде надати документи, що підтверджують фінансування Вашої поїздки.
 3. Документи, що підтверджують мету візиту.
 4. Документи, що підтверджують прив'язку до країни проживання.

Чому можуть відмовити у візі до Англії?

Існує багато причин, за якими можуть відмовити у візі до Британії. Давайте розглянемо основні:

 • Обман посольства. Не рекомендується фальсифікувати дані при подачі на візу до Британії;
 • Помилки в заповненні анкети. Анкета для отримання візи в Англію заповнюється англійською мовою, вкрай важливо вписати всю необхідну інформацію про себе граматично правильно і зрозуміло.
 • Не повний пакет документів. Бувають випадки, коли заявники на візу до Британії подають не всі документи. Потрібно розуміти, що візовий співробітник, який приймає рішення видати візу чи ні спирається тільки на дані в анкеті і Ваші документи. Тому надати повний, а головне правильний пакет документів дуже важливо.
 • Відсутність імміграційних намірів та платоспроможності заявника. Уряд Великобританії дуже уважно перевіряє інформацію про тих хто, планує відвідати країну. Перевірка імміграційних намірів та платоспроможності заявника стоїть чи не на першому місці у візового офіцера.

Отже, причини відмови у візі до Англії можуть бути різні. Щоб дізнатися свої шанси на отримання візи до Британії зверніться до нас в компанію, Avisa. Наш менеджер безкоштовно оцінить Ваші шанси і дасть цінні рекомендації як запобігти відмови у візі у Вашому випадку.

Рейтинг: 0 / 5 (0)

Поради

Корисно знати

Відновлення роботи Візового центру Великої Британії в м. Києві

Поступово в Україні і в інших країнах світу слабшають карантинні заходи. Але, на жаль, коронавірус нікуди не подівся, і ...

Як отримати візу до Британії у 2024?

Підготовка до майбутньої поїздки до Сполученого Королівства у новому році включає важливий етап – успішне оформлення віз ...

Правила в'їзду до Великобританії

Перед тим як планувати поїздку до Британії, Вам необхідно звернути увагу на такі пункти як: ...

Як отримати паспорт з готовою візою з Візового Центру Великобританії?

Коли головні етапи завершені (заповнена анкета, є запис на подачу, документи завантажені в особистий кабінет) кожна люди ...

Можливості для бізнесу у Великій Британії: Візові вимоги на 2024 рік?

Плануючи ділову поїздку до Великобританії у 2024 році, важливо заздалегідь ознайомитися з правилами та вимогами, пов'яза ...

Подайте
швидку заявку

З Вами зв'яжеться наш менеджер для обговорення деталей

Введіть ім'я
Введіть номер телефону
Введіть ваше мiсто
Avisa
Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний