Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний
Тел.:
Яка ймовірність отримати відмову при оформленні візи до Великобританії? оформлення віз, фото на avisa.com.ua

Опубліковано на Avisa:   10.05.2020

Питання отримання візи до Великобританії без відмов завжди є і буде актуальним. В першу чергу потрібно дізнатися які документи будуть потрібні. Адже найголовніше зібрати максимально повний пакет документів і заповнити максимально правильно візову анкету, так як співбесіди в посольстві Великобританії немає. Так само необхідно взяти на замітку, що всі документи потрібно перекласти на англійську мову.

Після того як документи подані в посольство, на протязі 15-ти робочих днів прийде позитивна або негативна відповідь. Віза для українців в Англію видається на 6 міс, 2 роки, 5 років і 10 років. Так само існує терміновий розгляд протягом 5-ти робочих днів, але ця послуга не безкоштовна. Щоб результат все-таки був позитивним, необхідно заздалегідь ознайомиться з низкою різноманітних причин, які можуть вплинути на відмову.

Причини відмови у візі до Великобританії:

  • Не правдиві дані. Хочемо звернути увагу на цей пункт і рекомендувати Вам не надавати неправдиву інформацію про себе або Ваших родичів, а також не подавати фіктивні документи. Адже при виявленні брехні посольством Вас чекає заборона на подачу документів на 10 років.
  • Візова історія. Важливо мати історію поїздок закордон перед тим, як подавати на візу до Великобританії.
  • Родичі, які живуть у Великобританії нелегально.
  • Фінансові гарантії. Дуже важливо надати посольству документи, що доводять щомісячний дохід, а також довідку про достатню кількість грошей на рахунку. Так само дуже важливим документом є рух коштів за останні 6 міс. Якщо якогось з цих документів немає, необхідно шукати варіанти, які покращать Вашу ситуацію, а не навпаки.
  • Відсутність прив'язки до батьківщини. Сім'я, діти, рухоме, не рухоме майно, активи, бізнес - це ті речі, які будуть відігравати важливу роль в отриманні візи.

Це були найпоширеніші причини відмови у візі, але далеко не всі, тому що кожну ситуацію потрібно розглядати індивідуально.

Хочемо зазначити, у разі відмови, інформація приходить на електронну пошту, яку, Ви впишете при заповненні анкети. У документі будуть зазначені основні причини, за якими посольство вирішило відмовити. Якщо Вам потрібна віза в Англію без відмови, звертайтеся до наших фахівців, які оцінять Вашу ситуацію і допоможуть уникнути неприємних моментів.

Рейтинг: 5 / 5 (2)

Поради

Корисно знати

Як отримати туристичну візу до Великобританії?

Щоб мати можливість відвідувати Велику Британію з туристичною метою, громадянам України необхідно звернутися за візою ст ...

Гостьова віза в Британію

При зверненні за даним типом візи одним з найважливіших документів буде запрошення від родичів або друзів, які проживают ...

Яка ймовірність отримати відмову при оформленні візи до Великобританії?

Питання отримання візи до Великобританії без відмов завжди є і буде актуальним. В першу чергу потрібно дізнатися... ...

Перелік документів для отримання візи до Великобританії.

Ви плануєте відвідати Великобританію з метою подорожі, побачитися з родичами або друзями, зустрітися з діловими партнера ...

Популярні питання щодо туристичної візи до Великобританії?

Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії, що складається з Англії, Шотландії, Уельсу та Північної Ір ...

Подайте
швидку заявку

З Вами зв'яжеться наш менеджер для обговорення деталей

Введіть ім'я
Введіть номер телефону
Введіть ваше мiсто
Avisa
Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний