Актуальна інформація на червень 2022 року! Сервісні центри для здачі біометрії наразі не працюють в Україні, слідкуйте за нашим телеграм каналом, щоб бути в курсі останніх новин!
Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний
Тел.:

Робота в США по туристичній візі оформлення віз, фото на avisa.com.ua

Опубліковано на Avisa:   27.05.2020

Переїзд в іншу країну на роботу або зміна місця проживання завжди супроводжується деякими імміграційними складнощами, особливо якщо ми говоримо про США. Імміграційна система США створена таким чином, щоб служити національним інтересам США. Багато людей шукають легальні способи переїзду в країну, щоб користуватися повнотою цивільний прав і свобод нарівні з громадянами США, винятком тільки є право приймати участь у виборах, займати певні державні посади.

Отже, найпоширеніші способи легальної імміграції в США це:

 • Виграти Грін карту;
 • Вийти заміж/одружитись з громадянином США;
 • Отримати політичний притулок;
 • Возз'єднання з сім'єю;
 • Робоча віза H-1B або L1;
 • Поїхати вчитися в США;
 • Інвестувати в бізнес США.

Абсолютно всі способи витратні по часу, а в деяких випадках витратні і по фінансах, тому дуже часто люди намагаються обійти легальні способи переїзду в країну.

Віза B1/B2 - тип візи, який дозволяє подорожувати в країну, відвідувати родичів, проходити навчання терміном менше 6-ти місяців, проходити короткострокове медичне обстеження, брати участь в наукових семінарах, конференціях, відвідувати бізнес партнерів. За даним типом візи працювати заборонено, але дуже часто, мігрантів це правило не зупиняє.

Робота в США передбачає тривале перебування на території країни, а як ми знаємо, що віза в США українцям B1/B2 видається на 10 років, а також дозволяє багаторазовий в'їзд в США протягом терміну дії візи, але Ви можете залишатися в країні не більше 180 днів протягом одного календарного року кожен раз, коли в'їжджаєте в країну. Тому люди дуже часто цим зловживають.

Які ж наслідки можуть бути, якщо посольство США або органи місцевої влади США виявлять, що Ви працюєте або живете в країні нелегально?

 • Вас можуть депортувати з країни плюс поставити заборону на в'їзд в країну від 5-ти років;
 • Вам можуть анулювати візу;
 • Шанси переконати візового офіцера видати Вам наступну візу дорівнюють нулю, а також Вашим близьким родичам: дружині/чоловікові, дітям;
 • Такі країни як Канада, Великобританія, Австралія будуть вкрай неохоче видавати не імміграційні візи.

Потрібно врахувати ще те, що не маючи офіційного дозволу на роботу, Вам буде складно знайти її, так як американські роботодавці навряд чи погодяться на такий крок, адже за не сплату податків, можна отримати величезні штрафи.

Висновок такий, що, порушуючи імміграційний правила такої країни як США несуть аж ніяк не перспективні наслідки, і тільки Вам вирішувати йти на такий ризик чи ні.

Рейтинг: 5 / 5 (1)

Подайте
швидку заявку

З Вами зв'яжеться наш менеджер для обговорення деталей

Введіть ім'я
Введіть ваше мiсто
Введіть номер телефону
Avisa
Контакти
Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний