Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний
Тел.:

Як отримати візу до Великобританії в 2020 році?

Опубліковано на Avisa:   27.01.2020

На даний момент Великобританія є однією із бажаних країн для подорожей, бізнес зустрічей, навчання. Плануючи поїздку до Великобританії, Уельс, Шотландію, Північну Ірландію вам необхідно оформити візу в Англію і перше що потрібно зробити це визначиться з типом візи.

  • Туристична віза в Англію для українців - видається якщо у людини мета візиту туризм, це може бути індивідуальний туризм або в складі організованої групи.
  • Бізнес віза необхідна якщо у вас заплановано науковий або бізнес захід, такий як семінар, конференція, симпозіум, виставка. Якщо у Вас зустріч з партнерами по бізнесу або необхідно вирішити питання, пов'язане з бізнесом, необхідно звертатися за даним типом візи.
  • Туристична віза в Англію - для тих, у кого родичі або друзі легально проживають на території Великобританії і готові вислати запрошення для відвідування їх.

Як правило, коли люди звертаються за вищевказаними типами віз, посольство Великобританії видає єдину візу типу Visitor visa (віза відвідувача).

Плануючи навчатися у Великобританії від 6 міс і більше Вам необхідно отримати Student visitor visa.

Якщо Ви їдете транзитом через Англію, Вам потрібно подати документи на Transit visa.

«Цікавий факт - віза для українців в Англію так само поліпшить вашу візову історію, якщо у вас в планах подати документи на візу в США або Канаду».

 Після того як Ви визначилися з типом візи ви повинні заповнити візову анкету онлайн на сайті посольства Великобританії. В анкеті необхідно вказати правдиву інформацію про себе, про свій дохід, близьких і так далі. Це обов'язковий крок, який пропустити не можна. Візову анкету необхідно заповнювати для всіх: дітей, дорослих людей, людей похилого віку. Складність анкети в специфічних питаннях, на які не завжди знаєш, як відповісти. Так само в додатковому полі Ви повинні описати англійською мовою детальний план Вашої поїздки, які місця будете відвідувати, де зупинитеся (в готелі або в гостях), який період поїздки і так далі. Якщо у Вашій ситуації є нюанси, які Ви не можете підтвердити документально їх так само потрібно вказати в анкету.

Коли анкета збережена ви повинні сплатити консульський збір і записатися на здачу біометричних даний до Візового центру.

Наступним кроком ви повинні зібрати пакет документів, а також їх перекласти на англійську мову. Подати документи можна двома способами:

  • через візовий центр Великобританії за додаткову плату;
  • самостійно онлайн, попередньо скануючи всі документи разом з перекладами.

У призначений день ви повинні з'явитися в візовий центр для здачі біометричних даних і подати свої документи або тільки паспорт, якщо ви вибрали подачу онлайн. Абсолютно всі заявники (діти, люди похилого віку) повинні з'явитися у візовий центр.

Стандартні терміни розгляду документів посольством - 15 робочих днів, якщо Вам потрібна термінова віза в Англію Ви повинні сплатити додатковий збір у розмірі - 250 євро, і в такому випадку документи розглянуть за 5 робочих днів.

Віза в Англію видається на 6 міс, 2 роки, 5 років, 10 років. Ви самостійно обираєте на скільки років вам потрібна віза, але при ухваленні рішення посольство може видати візу на менший термін ніж було заявлено. Вартість візи в Англію (консульського збору) на 6 міс - £ 95, 2 роки - £ 361, 5 лет - £ 655, 10 років - £ 822.

«Цікавий факт - віза в Англію для українців 2020 дозволяє відвідати так само територію Ірландії, маючи дану візу ви можете користуватися цією перевагою.»

Отже, підіб'ємо підсумки, щоб отримати візу в Англію необхідно відповідати таким вимогам:

  • Визначитися з метою візиту
  • Мати прив'язку до країни проживання
  • Довести фінансову спроможність оплатити поїздку в Англію, а також довести наявність постійного доходу
  • Ретельно підійти до процесу збору документів і заповнення анкети

Тому якщо вам потрібна віза в Англію потурбуйтеся про це заздалегідь, розберіться детально у вимогах посольства, якщо щось не зрозуміло зверніться за консультацією до професіонала, щоб не допустити примітивних помилок, які можуть призвести у відмови у візі.

Подайте
швидку заявку

З Вами зв'яжеться наш менеджер для обговорення деталей

Введіть ім'я
Введіть ваше мiсто
Введіть номер телефону