Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний
Тел.:

Процедура оформлення візи до Великобританії

Опубліковано на Avisa:   16.03.2020

Поїздки до Британії завжди були популярні, але зараз особливо. Безліч українців активно подорожують і мрія побачити країну туманного Альбіону актуальна як ніколи. Але перш, ніж планувати маршрут, купувати квитки на літак і номер в готелі необхідно знати візові формальності цієї країни. Всім українцям в обов'язковому порядку потрібно отримати візу.

Перше з чого потрібно починати - зі збору пакету документів. Дуже важливо перед тим, як запускати процес оформлення візи - ознайомиться з вимогами посольства до списку документів, а у разі відсутності будь-якого документа відновити його (якщо допускається) або замінити на інший. Всі документи потрібно перекласти на англійську мову.

Друге визначитись з метою візиту. Туристична віза в Англію, гостьова, бізнес це все одна і та ж віза типу Standard visitor visa.

Третє - потрібно заповнити онлайн анкету на сайті Британського уряду. Питання в анкеті в основному англійською мовою. Всю інформацію про себе необхідно вказувати чітко, правдиво.

Після того як анкета збережена потрібно сплатити консульський збір посольства. Вартість візи в Англію залежить від її тривалості:

  • На 6 міс. - £ 95
  • На 2 роки - £ 361
  • На 5 років - £ 655
  • На 10 років - £ 822

Якщо Вам потрібна термінова віза в Англію, крім консульського збору потрібно буде додатково сплатити 380 EUR.

Коли збір оплачений Вам надається зробити вибір яким чином, Ви будете подавати документи:

  • за допомогою Assisted service - платна послуга візового центру Великобританії, співробітники якого допоможуть завантажити Ваші документи онлайн.
  • за допомогою Self service - безкоштовна послуга, для тих, хто може самостійно розібратися як подати свої документи онлайн або звернеться до візової агентства, яке може так само допомогти.

Визначившись зі способом подачі документів, Ви вибираєте дату і час здачі біометричних даних.

У призначений день і час Ви повинні з'явитися в візовий центр Великобританії з закордонним паспортом і першою сторінкою роздрукованої анкети якщо Ви вибрали послугу Self service. Якщо вибрали послугу Assisted service - необхідно принести з собою повний пакет документів і переклади.

Процедура здачі відбитків пальців і подачі документів (за потреби) дуже проста і займає 30 хвилин, співбесіда відсутня. Після того як всі дані подані Ваші документи будуть розглядатися протягом 14-ти робочих днів у разі стандартної процедури або 5 робочих днів у разі термінової.

Відповідь про видачу візи на електронну пошту не приходить, результат Ви зможете дізнатися тільки після розкриття конверта з паспортом, а у разі відмови навпаки.

У більшості випадків рішення про відмову приходить на особисту пошту в електронному вигляді. У листі Вам детально опишуть причини відмови і коли можна заново подавати документи

Подайте
швидку заявку

З Вами зв'яжеться наш менеджер для обговорення деталей

Введіть ім'я
Введіть ваше мiсто
Введіть номер телефону