Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний
Тел.:

Скільки коштує британська віза для українців?

Опубліковано на Avisa:   19.07.2021

Як відомо Сполучене Королівство Великобританії складається з Англії, Шотландії, Уельсу, Північної Ірландії, Нормандських островів і острова Мен. Якщо у Вас запланована поїздка в будь-який з цих «історичних» країн або островів, Вам необхідно звертатися за візою до Великобританії.

Візу до Британії необхідно оформляти наперед, так як стандартне розгляд документів посольством становить 15 робочих днів.

Дуже часто наші клієнти запитують чи ситуація з коронавірусом якось вплинула на видачу британських віз українцям?

Ми з упевненістю можемо сказати, що процедура оформлення візи до Британії українцям не змінилася. При оформленні візи до Великобританії громадянам України, як і раніше необхідно зібрати повний пакет документів:

 1. Закордонний паспорт і якщо є попередні закордонні паспорти, що підтверджують історію поїздок за кордон;
 2. Документи, що підтверджують мету поїздки: броні готелів, авіаквитків, запрошення від родичів або друзів, запрошення від бізнес-партнерів або для відвідування виставки \ конференції і т. д.
 3. Документи що підтверджують доходи: довідка з роботи про зарплату, податкові декларації, довідка про нараховані дивіденди.
 4. Фінансування поїздки. Дуже важливо надати посольству документи, які покажуть, що у Вас є гроші для запланованої поїздки. Це може бути довідка з банку про залишок на рахунку, виписка по рахунку за останні 6 міс.
 5. Важливу роль гратимуть документи, що підтверджують прив'язку до батьківщини. Це як правило нерухомість, сім'я, діти, наявність бізнесу / перспективна посада.

Безумовно список документів може змінюватися в залежності від конкретної ситуації людини. Щоб зрозуміти, який список документів необхідно надати саме у Вашому випадку, зверніться до нас в компанію, Avisa, і наш менеджер проконсультує Вас з даного питання.

Компанія Avisa надає візову підтримку для різних категорій віз до Великої Британії. Ми допоможемо оформити туристичну візу в Англію. Проконсультуємо як отримати бізнес візу до Великобританії. Підкажемо процедуру оформлення весільної візи до Великобританії та інші.

Консульський збір візи до Великобританії для українців - 97 £. Вартість збору до Великобританії однаковий для всіх, як для дорослих, так і для дітей. Даний збір оплачується для отримання багаторазової візи до Британії на 6 міс.

 • Вартість візи в Англію на термін більш ніж 6 міс буде іншим:
 • Вартість візи до Англію на 2 роки - £ 361.
 • Вартість візи до Англію на 5 років - £ 655.
 • Вартість візи в Англію на 10 років - £ 822.

Як правило, кількість днів перебування за англійською мультивізою дозволяє перебувати в країні до 6 міс за один в'їзд.

Чи будуть крім консульського збору ще якісь витрати?

Безумовно. Повна вартість візи до Британії українцям буде ще залежати від:

 • На скільки терміново Вам необхідно отримати візу. Посольство Великобританії може розглянути Ваші документи за 5 робочих днів, а в деяких випадках за 1 робочий день. Вартість термінового розгляду британської візи за 5 днів - £ 220, за 24 години - £ 956.
 • Вартість консульського збору можете ще змінюватися від категорії візи. Наприклад, вартість студентської візи до Британії на термін до 11 міс. - £ 187. Довгострокова студентська віза в Англію - £ 348.
 • Всі документи необхідно перекласти на англійську мову. Якщо Ви не володієте англійською мовою, Вам необхідно звернутися в бюро перекладів або в нашу компанію для перекладів документів. Вартість перекладів на англійську мову - 1 ст \ 4 євро.
 • Документи і візову анкети необхідно подати і заповнити в онлайн кабінеті. Якщо Ви самостійно не знаєте, як це зробити Вам може допомогти наша компанія Avisa. Вартість наших послуг починається від 110 євро.
 • Так само в залежності від ситуації Вам може знадобитися інші послуги нашої компанії. Ви можете ознайомитися з цінами на нашому сайті: https://avisa.ua/krainy/viza-do-velikobritanii.html або проконсультуватися з нашим менеджером.

Як Ви могли помітити визначити точну вартість британської візи для українців, не знаючи ситуації і потреб клієнта сто відсотків не можна. Остаточна вартість буде озвучена нашим менеджером після консультації і з'ясування всіх нюансів від клієнта.

Подайте
швидку заявку

З Вами зв'яжеться наш менеджер для обговорення деталей

Введіть ім'я
Введіть ваше мiсто
Введіть номер телефону